PharmaSynth AS on innovaatiline väikemolekulide sünteesiga tegelev ettevõte, mis asutati 2004. aastal.

Meie andekas 8 töötajaga meeskond Tartus jälgib tihedalt teadus- ja arendustegevust kogu maailmas, et tagada klientide heaolu.

Pharmasynth AS on spetsialiseerunud positronemissioon-tomograafia (PET) ja üksiku footoni emissiooni kompuuter-tomograafia (SPECT) uuringute prekursorite ning referents-standardite valmistamisele. Suurem osa produktidest (üle 80%) on kasutusel neuroteaduses, kuid meie portfoolia laieneb ka muudele teadussuundadele nagu näiteks onkoloogia ja kardioloogia.

Meie ettevõte täidab nõudeid, mis on kirjas GMP-s Good Manufacturing Practice Guideline’is ehk heade tootmistavade suunistes. Alates 2018. aasta sügisest oleme autoriseeritud Eesti Ravimiameti poolt GMP sertifikaadiga number IN-2-14/19/1, (API), Riik Eesti.

Oleme alati huvitatud uute ja andekate keemikute värbamisest. Kui sul on praktilised kogemused ning teadmised orgaanilises sünteesis või analüütilises keemias ning sa oled huvitatud osa saama teadus- ja arendustegevusest, siis palume kontakteeruda meie peakeemikuga olavi@pharmasynth.ee.